Banner-Logo

Witajcie w Szkołach dla Przyszłych Pokoleń!

Możesz również korzystać z aplikacji SFYouth, dostępnej w systemie operacyjnym Android. Pamietaj jednak, że wersja dostępna w aplikacji, może się różnić od tej dostępnej na stronie internetowej.

Pobierz aplikację SFYouth:

 

Jesteś zainteresowany lub zainteresowana bardziej inspirującymi materiałami edukacyjnymi? W takim razie Szkoły dla Przyszłych Pokoleń są właśnie dla Ciebie!

Projekt Schools for Future Youth (SFYOUTH) jest dla szkół oczekujących interesujących i inspirujących materiałów edukacyjnych, które pomogą w budowaniu młodego i globalnie zaangażowanego społeczeństwa.

Projekt Szkoły dla Przyszłych Pokoleń, wspiera europejskie szkoły w wykorzystaniu edukacji obywatelskiej/globalnej, do poprawy metod nauczania w szkole, jak i poza nią. Możesz pobrać przygotowane narzędzia oraz scenariusze lekcji, aby podjąć dyskusję oraz aktywności na rzecz globalnych wyzwań, tj. Zmiany Klimatyczne czy Nierówności. Zarejestruj się, aby móc korzystać z Youth Wall, bezpiecznej aplikacji dla młodzieży, służącej do wzajemnej inspiracji i dzielenia się efektami uczenia się. Wszystkie materiały są bezpłatne, dostępne on-line, udostępniane poprzez stronę Schools for Future Youth. Zarejestruj się tutaj, aby mieć możliwość korzystania z aplikacji Youth Wall.

Zapraszamy do zaangażowania!

Nauczycieli i nauczycielki – zapoznajcie się z przygotowanymi dla Was materiałami i dowiedzcie się jak kształcić zgodnie z wartościami edukacji obywatelskiej/globalnej. W przypadku wątpliwości, skontaktujcie się z naszymi ekspertami!
Młodych ludzi – możecie pogłębić swoją wiedzę na temacie globalnych wyzwań, poprzez quizy i warsztaty, utworzenie Grupy Młodych Ambasadorów i Ambasadorek w swojej szkole, oraz współpracę i wymianę doświadczeń ze swoimi rówieśnikami z innych krajów europejskich, dzięki aplikacji Youth Wall
Decydentów/ki politycznych - zapoznajcie się z raportami i rekomendacjami, które przybliżą Wam korzyści płynące z prowadzenia edukacji obywatelskiej/globalne w szkołach w Waszym kraju.

Szkoły dla Przyszłych Pokoleń mają na celu zainspirowanie nauczycieli i nauczycielki ora młodych ludzi, do budowania bardziej sprawiedliwego i równego świata.

SFYouth Reflections